CUS

Usamodzielnienie wychowanków

Interwencja Kryzysowa

PFRON

Piecza zastępcza

Projekty i programy

Ostatnie

Szanowni Mieszkańcy!

Informujemy, że w związku z utrzymującym się zagrożeniem koronawirusem, a co za tym idzie w trosce o zdrowie pracowników, Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie z dniem 12 października 2020 r. (do odwołania) podlega ograniczeniom w dostępie do obiektu.
Zadania realizowane przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie, 43-140 Lędziny, ul. Lędzińska 24 wykonywane są na bieżąco w sposób wyłączający bezpośrednią obsługę interesantów w budynku Powiatowego Centrum Społecznego-Gospodarczego w Lędzinach.
Pomimo tych utrudnień zapewniam, że pracownicy Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie pracują cały czas zgodnie z godzinami pracy urzędu, tj.:

Poniedziałek: 730 - 1700
Wtorek - Czwartek: 730 - 1530
Piątek: 730 - 1400

Zachęcam, by swoje sprawy w urzędzie załatwić drogą elektroniczną bez wychodzenia z domu, korzystając z poczty e-mail (sekretariat@pcprledziny.pl), e-PUAP (Elektronicznej Platformy Usług Administracji Publicznej).
Dodatkowo informuję, że dokumenty, wnioski i pisma, które chcecie Państwo dostarczyć osobiście, można zostawić w pojemniku ustawionym przed wejściem do Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie.
Wykaz wszystkich numerów telefonów do poszczególnych Działów, Zespołów oraz Punktu Link do kontaktów
Osoby nie mające możliwości sprawdzenia telefonów w Internecie prosimyo kontakt pod numerem telefonu: 32 324 08 16.