SPOTKANIA GRUPY WSPARCIA DLA OSÓB DOŚWIADCZAJĄCYCH PRZEMOCY W RODZINIE

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
27 lutego 2020

POWIATOWE CENTRUM POMOCY RODZINIE W LĘDZINACH ZAPRASZA DO UDZIAŁU W SPOTKANIACH GRUPY WSPARCIA DLA OSÓB DOŚWIADCZAJĄCYCH PRZEMOCY W RODZINIE
   
Jeżeli doświadczasz lub doświadczałaś/łeś jakiejkolwiek formy przemocy, potrzebujesz wsparcia emocjonalnego lub chcesz podzielić się nim z innymi, przyjdź na spotkanie grupy wsparcia dla osób doświadczających przemocy.


Podczas spotkań będziesz mógł/mogła dowiedzieć się więcej o mechanizmach przemocy, sposobach radzenia sobie w trudnych sytuacjach, podzielić się swoimi doświadczeniami z osobami znajdującymi  się w podobnej sytuacji, nabrać sił do zmiany swojej sytuacji, wzmocnić poczucie własnej wartości.

Udział w grupie poprzedzony jest indywidualną konsultacją z psychologiem.
Spotkania rozpoczną się 30 marca 2020 r.  i będą odbywać się co drugi poniedziałek,od godziny 16.30 do 18.30  w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie przy ul. Lędzińskiej 24 w Lędzinach, w pokoju nr 202, na I piętrze.
Uczestnictwo jest dobrowolne  i bezpłatne. Osoby zainteresowane uczestnictwem w grupie wsparcia prosimy o kontakt telefoniczny z psychologiem Magdaleną Kołodziej - Kwaśniak, numer telefonu:  32 324 08 22 lub 503092650.

Galeria

  • Powiększ zdjęcie ludzie trzymią się za ręce

    ludzie trzymią się za ręce

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2020-02-27
Data publikacji:2020-02-27
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Sławomir Niemiec
Liczba odwiedzin:290